Denně v provozní době je pro rodiče s dětmi otevřena komunitní
místnost, vybavená hračkami, didaktickými pomůckami, hrami a tvořením.
PROVOZNÍ DOBA denně od 8:00-13:00, v pondělí od 14:00-18:00 (vstup do centra 50,-Kč)
(z) – na program je nutné se předem zapsat
PO 2.4. ZAVŘENO – VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ
ÚT 3.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Barevní ptáčci
8:45 – 11:00 Kurz: Šátkování s Ing.K.Ordyniecovou (z)
9:00 – 10:00 Kurz: Znakování batolat 6/6 s Mgr.H.Janíčkovou (z)
9:00 – 10:00 Cvičení Fit mami s Ing. P.Tůmovou
ST 4.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Malujeme na sádrové odlitky
9:00 – 11:25 JAZYKOVÉ KURZY
ČT 5.4.
8:30 – 10:00 Kurz: Tejpování 1/3 s Mgr.V.Benschovou (z)
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: hudební R+D
PÁ 6.4.
9:00 – 10:30 Kurz: Tejpování 2/3 s Mgr.V.Benschovou (z)
10:00 – 11:00 Beseda: Seznámení s činností Čeveného kříže s J.Sklářovou
………………………………………………………………………………………………………………………………………
PO 9.4.
8:30 – 12:30 Pedikúra (z)
9:00 – 12:00 Prezentace a prodej dětského oblečení s M.Burdovou
15:00 – 17:00 Prezentace a prodej dětského oblečení s M.Burdovou
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: pohybový R+D
11:00 – 11:30 Čtení rodičů s dětmi
14:00 – 18:00 Učíme se nápodobou R+D: Kytice z papíru
14:00 – 17:00 LOGOPEDIE
ÚT 10.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Kytice z papíru
8:30 – 10:00 Kurz: Tejpování 3/3 s Mgr.V.Benschovou (z)
9:00 – 10:00 Cvičení Fit mami s Ing. P.Tůmovou
10:00 – 11:00 Film – „Nerodič“ v rámci týdne „Člověk v tísni“
ST 11.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Barvy na sklo
9:00 – 11:25 JAZYKOVÉ KURZY
9:00 – 12:00 Prezentace ekologických výrobků zn.AMWAY s H.Šipulovou
ČT 12.4.
9:00 – 11:15 Individuální konzultace – fyzioterapie s Mgr.V.Benschovou (z)
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: hudební R+D
10:00 – 11:00 FAIR TRADE – prezentace, prodej + Můj první zápisník s A.Janíkovou
PÁ 13.4.
9:00 – 12:00 Kurz: Úspěšný návrat do zaměstnání 1/2 s Bc.A.Žmolíkovou (z)
10:00 – 11:30 Workshop – Lehká jídla z tofu a tempechu s M.Barešem (z)
………………………………………………………………………………………………………………………………………
PO 16.4.
8:30 – 9:30 Tvořivé dílny pro dospělé: Šperky – Křišťálová pryskyřice (z)
9:00 – 13:00 Kosmetika (z)
9:00 – 12:00 Prezentace a prodej ponožek a punčochového zboží s L.Kneblovou
14:00 – 17:00 Prezentace a prodej ponožek a punčochového zboží s L.Kneblovou
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: pohybový R+D
11:00 – 11:30 Čtení rodičů s dětmi
14:00 – 18:00 Učíme se nápodobou R+D: Zvířátko – vlna
ÚT 17.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Zvířátko – vlna
8:30 – 12:30 Individuální psychologické konzultace s Mgr.A.Střelcovou (z)
9:00 – 10:00 Cvičení Fit mami s Ing. P.Tůmovou
10:00 – 11:00 Beseda: Zápis do MŠ s Mgr.A.Frňkovou vedoucí odboru školství a kultury,
Ind. J.Janovskou vedoucí oddělení a zástupkyně odboru, Mgr.K. Sívkem zástupce ředitele Střední školy Kostka s.r.o.
ST 18.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Barevní ptáčci – zápich
9:00 – 11:25 JAZYKOVÉ KURZY
ČT 19.4.
9:00 – 11:00 Individuální konzultace – Návrat do práce s Bc.A.Žmolíkovou (z)
9:00 – 12:00 Kadeřnice (z)
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: hudební R+D
PÁ 20.4.
9:00 – 12:00 Kurz: Úspěšný návrat do zaměstnání 2/2 s Bc.A.Žmolíkovou (z)
10:00 – 11:00 Beseda: S knížkou do života – co chystá knihovna pro nejmenší
s MgA. M.Goláňovou a s P.Panovcocou
………………………………………………………………………………………………………………………………………
PO 23.4.
8:00 – 11:00 Individuální konzultace pro ženy s E. Hurtovou, DiS. (z)
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: pohybový R+D
11:00 – 11:30 Čtení rodičů s dětmi
14:00 – 18:00 Učíme se nápodobou R+D: Motýlek na kolíčku
14:00 – 17:00 LOGOPEDIE
ÚT 24.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Motýlek na kolíčku
9:00 – 10:00 Cvičení Fit mami s Ing. P.Tůmovou
10:00 – 11:00 Beseda: Nordic walking – treking hole s Mgr.V.Benschovou
ST 25.4.
8:00 – 12:00 Učíme se nápodobou R+D: Tiskneme razítky
9:00 – 11:25 JAZYKOVÉ KURZY
8:00 – 12:00 Jarní focení dětí se studenty Střední školy oděvní a služeb Vizovice
– obor fotograf (z)
ČT 26.4.
8:30 – 12:30 Masáže (z)
9:00 – 11:00 Individuální právní poradenství s Mgr. M.Charvátovou (z)
16:30 – 18:30 Individuální konzultace speciál. pedagoga s PaedDr.H. Koňaříkovou (z)
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: hudební R+D
PÁ 27.4.
9:45 – 10:00 Pohádka pro nejmenší
8:30 – 11:30 Workshop: Šití dětských sukýnek a tepláčků s M.Burdovou (z)
………………………………………………………………………………………………………………………………………
PO 30 .4.
8:30 – 12:30 Pedikúra (z)
8:30 – 9:30 Tvořivé dílny pro dospělé: Sítotisk (z)
10:00 – 11:00 Šikovný Valášek: pohybový R+D
11:00 – 11:30 Čtení rodičů s dětmi
14:00 – 18:00 Učíme se nápodobou R+D: Obrázky sypané pískem
Aktivity RMC mimo provozní dobu:
Pondělí 9,16,23,30.dubna 18:15 – 20:30 Jóga s P.Tůmovou
Úterý 3,10,17,24.dubna 6:00 – 7:00 Ranní jóga s P.Tůmovou
Středa 4,11,18,25.dubna 17:30 – 18:30 Fitness – dynamická jóga pro dospělé
s L.Zajícovou
4,11,18,25.dubna 18:45 – 19:45 Fitness – relaxační jóga pro dospělé
Pátek 13,27.dubna 18:30 – 20:00 Předvíkendová jóga s relaxací
s L.Zajícovou